KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513256
nr 1451 3256
Axel Hamborn
(1892-1987), Sverige
Oljemålning, Gatuvy. Signerad. Olja på duk, 45x54cm, yttermått inklusive ram: 66x75cm
Axel Hamborn, svensk målare och grafiker född 1892, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:04:15
23/2 07:35:59
Axel Hamborn
Läs mer om Axel Hamborn